Veel beroemde mensen willen de prinsesbruid opnieuw maken

Video: zou jij beroemd willen zijn? 2024, Juli-

The Princess Bride is een van de meest geliefde films van de jaren 1980, maar volgens een Sony-manager willen sommige grote Hollywood-spelers het opnieuw maken. Geregisseerd door Rob Reiner en uitgebracht in 1987, is The Princess Bride een verhaal dat beroemd wordt gepresenteerd via het inlijstapparaat van een grootvader (Peter Falk) die een verhaaltje voor het slapengaan leest aan zijn kleinzoon (Fred Savage). Terwijl het kind het verhaal in eerste instantie afwijst, wordt hij snel in vervoering en hij is niet de enige. Het publiek voelde hetzelfde en blijft dit doen, decennia later.

Hoewel The Princess Bride geen groot succes aan de kassa was, is het sindsdien een gekoesterd stukje popcultuur voor veel, veel mensen, en wordt het ook doorgegeven aan nieuwere generaties filmliefhebbers door familie en vrienden. De uitdrukking "plezier voor alle leeftijden" is gebruikt om menig film te beschrijven, maar het is zelden zo waar als bij The Princess Bride, dat echt voor elk wat wils bevat. Er zijn piraten, avontuur, zwaardgevechten, romantiek, komedie, gevaar en zelfs de late, grote Andre de reus. Zo'n mengsel zou ooit ondenkbaar zijn geweest.

Blijf scrollen om te blijven lezen Klik op de onderstaande knop om dit artikel in een snel overzicht te starten.

Begin nu

Helaas, in een ontwikkeling die al verenigt, vertelde Tony Pictures Entertainment CEO Tony Vinciquerra Variety onlangs tijdens een profiel over Princess Bride-producent Norman Lear dat "Zeer beroemde mensen wiens namen ik niet zal gebruiken … de Princess Bride opnieuw willen doen".' Natuurlijk zit dit bij veel fans niet goed. Nadat sommigen begonnen te speculeren dat het filmmakersduo van Phil Lord en Chris Miller misschien de mensen zijn die Lear noemt, ging Miller zelfs op Twitter om verantwoordelijkheid te ontkennen.

Voor de goede orde, wij niet.

Ik ben dol op de film - het blijft nog steeds het grootste meta-verhaal dat is verfilmd.

De manier waarop je weet dat wij het niet zijn, is het gebruik van de uitdrukking 'zeer beroemd'

- Chris Miller (@chrizmillr) 18 september 2019

Hoewel The Princess Bride zeker een film is die velen zich niet kunnen voorstellen dat ze ooit opnieuw worden gemaakt, is het feit dat het waarschijnlijk ooit zal gebeuren, als het verleden een indicatie voor de toekomst is. Enkele van de beste films aller tijden hebben de remake-behandeling gekregen, waaronder Alfred Hitchcock's Psycho, Disney's The Lion King en het klassieke western The Magnificent Seven. In Hollywood lijkt niets echt heilig te zijn, en hoewel het misschien niet snel zal gebeuren, is een remake van Princess Bride misschien wel een mogelijkheid. Toch vat Cary Elwes, de bruisende held van Princess Bride, waarschijnlijk de reactie van veel fans op het vooruitzicht samen met de volgende Tweet.

Er is een tekort aan perfecte films in deze wereld. Het zou jammer zijn om deze te beschadigen.

- Cary Elwes (@Cary_Elwes) 18 september 2019

Afgezien van het feit dat Princess Bride een "perfecte" film is, is betwistbaar, het is zeker een geweldige, althans voor de meeste accounts. En ondanks het feit dat hij nu 32 jaar oud is, lijkt de film van Reiner nu net zo goed te werken als toen, en zal hij zeker worden voorgesteld aan nieuwe fans via streaming, kabeluitzendingen en Blu-Ray-verhuur. Hoewel een remake van Princess Bride uiteindelijk onvermijdelijk kan zijn, blijven fans van het origineel plezier beleven aan het bestormen van het kasteel.