Nieuwe plotdetails, scriptrecensie voor "The Thing" Prequel

De mensen bij CCA hebben het script bekeken voor de prequel van John Carpenter's versie van 1982 van The Thing - zelf een remake van een sci-fi / horror-film uit 1951 met dezelfde naam - en de consensus is zowel goed als slecht.

Voor degenen die niet op de hoogte zijn van de ontwikkeling van de nieuwste filmische incarnatie van The Thing, zal deze nieuwe film onthullen wat er met de bemanning is gebeurd in het Noorse onderzoekslaboratorium in Antarctica - de groep waarvan de overblijfselen zijn gevonden door RJ MacReady (Kurt Russell) en zijn collega-Amerikaanse wetenschappers aan het begin van de door John Carpenter geregisseerde film.

Natuurlijk bestaat de cast deze keer voornamelijk uit - passend - Noorse acteurs met de Amerikaanse actrice Mary Elizabeth Winstead (Scott Pilgrim vs. The World) die een van de hoofdrolspelers speelt. Relatieve nieuwkomer Matthijs van Heijningen Jr. regisseert de film, met schrijvers Ronald D. Moore (Battlestar Galactica) en Eric Heisserer (de remake A Nightmare On Elm Street) gecrediteerd voor het scenario.

Het script bevat naar verluidt specifieke details over hoe de dode Noorse arbeiders getoond in Carpenter's Thing in hun grimmige staat terechtkwamen - om nog maar te zwijgen over objecten die helpen bij het vaststellen van de jaren 1980-setting voor het verhaal (zoals VHS-tapes en Rubik's Cubes:)). De plot is blijkbaar ook erg vergelijkbaar met die van de afgebroken Syfy Channel-minireeks, Return of the Thing, van een paar jaar geleden (voor diegenen die geïnteresseerd zijn, hier is een gedetailleerde beoordeling van dat project).

Hoewel de algemene toon van de vroege scriptrecensie voor The Thing prequel het best kan worden omschreven als voorzichtig optimistisch, heeft de schrijver de volgende zorg geuit:

"Helaas, als er een grote fout is in het verhaal van Moore, is het dat het niets nieuws toevoegt. We hebben hetzelfde verhaal in de Carpenter-film zien spelen; we kijken naar de personages ontdekken tegen welke dreiging ze staan ​​en dan komt paranoia tussen hen in terwijl ze uit hun dak gaan over wie niet echt menselijk meer is. De doelen van het ding zijn in de prequel niet anders dan de eerste film, om uit isolatie te raken en alles op de planeet te absorberen. Er zijn vlammenwerpers, stokjes dynamiet en een sneeuwstorm om de basis van de rest van de wereld af te snijden Ironisch genoeg is Moore's Thing-film in alle opzichten een perfecte imitatie van de maker wanneer het echt een franchise-reboot is die eruit ziet en klinkt alsof het een prequel is. riskante verhaalkansen nemen Universal krijgt een tweede kans om een ​​Thing-film te maken die zijn geld terug kan verdienen en mogelijk een derde film mogelijk maakt."

De prequel is ook getiteld The Thing, een eigenschap die zeker zal toevoegen aan de verwarring van sommige filmbezoekers over de reden waarom dit project niet alleen een remake / reboot is van de film uit 1982, wanneer de thema's en het verhaal zo vergelijkbaar zijn - vooral voor degenen die minder bekend zijn met de specifieke details over de personages en het verhaal in de John Carpenter-versie.

Je kunt de volledige recensie van The Thing prequel bekijken op CCA.

Wat denk je? Klinkt de prequel op The Thing intrigerend? Of vermoed je dat het gewoon een goedkope afknapper is van de gerespecteerde film uit 1982?

The Thing prequel zal ergens in 2011 in de VS worden uitgebracht.