"The Mummy" Reboot Plot Details Onthuld?

Gezien het feit dat gedeelde universums tegenwoordig heel populair zijn, bereidt Universal een van hen voor met de klassieke filmmonsters van de studio - Dracula, Frankenstein, The Mummy, The Invisible Man, enzovoort. Dit gedeelde monsteruniversum begon eerder deze maand officieel toen Universal Dracula Untold uitbracht, een nieuwe draai aan de tragische oorsprong van de vampier.

Untold kreeg bij de release gemengde beoordelingen, met onze eigen recensie die de film "relatief leuk in zijn weergave van het monster in een ander licht" noemde, maar niet een bijzonder "meesterlijke" of "diepe" herintroductie van het personage. Hoewel dit niet wil zeggen dat Untold een vreselijk startpunt is voor een gedeeld monsteruniversum; Man of Steel ontving bijvoorbeeld ook gemengde beoordelingen bij de release en stills staat als het begin van het gedeelde universum van DC en WB's superheldfilms.

Het volgende in Universal's reeks monsterfilms is hun reboot van The Mummy. Deze film heeft meer dan een paar tegenslagen doorstaan, niet één maar twee regisseurs verloren - Len Wiseman van Underworld gevolgd door Andy Muschetti (Mama). Laatst hoorden we van het project, Alex Kurtzman had getekend om te regisseren en de film had een officiële releasedatum gekregen voor de zomer van 2016.

Wat betreft het script van de film werkte Kurtzman eerder samen met zijn toenmalige partner, Roberto Orci en Prometheus en Doctor Strange scenarioschrijver Jon Spaihts aan een versie die vandaag zou worden ingesteld met een "gezinsvriendelijke actie-avontuur tentpole" toon. Nu komen nieuwe mogelijke plotdetails voort uit Superhero Movie News, die beweren een exemplaar van het script in handen te hebben gekregen. Hier is hun beschrijving van de openingsscène van de film:

"Het verhaal volgt Navy Seal Tyler Colt en zijn missie in de Iraakse woestijn om een ​​groep terroristen te vinden die zich verstoppen in een bunker. Voor hem en zijn teams verrassen de terroristen in de bunker niets meer dan enkele ernstige rovers die allemaal op magische wijze stierf. Bij het betreden van de bunker bezwijken Tyler en zijn team ook aan een aantal mystieke krachten buiten hun controle. Ze realiseren zich al snel dat de bunker die ze hebben geïnfiltreerd eigenlijk een eeuwenoud graf is. Mayhem barst uit terwijl alle leden van de Marine-zeehonden elkaar beginnen te keren en zijn gefascineerd door de krachten in het graf. Tyler is de enige die helemaal diep in het graf levend is om een ​​Black Iron Sarcophagus te vinden. Het is gemarkeerd met Egyptische symbolen zoals de Ankh en het oog van Horus. Hier is Tyler in de ban door de krachten om zich te openen en los te laten wat erin zit. Maar nadat hij zijn hand op de sarcofaag heeft geplaatst, wordt hij onmiddellijk in de palm gestoken met een stervormig symbool. Vanaf dat moment wordt zijn geest vervloekt met visioenen van Ashurban ipal, koning van Assyrië ….. de mummie."

Omwille van de duidelijkheid merkt Superhero Movie News op dat het personage van Tyler Colt niet de mummie wordt, maar eerder een man op de vlucht wordt na zijn ontmoeting in het graf. Colt wordt later de enige die de mummie kan stoppen zodra hij is opgewekt, vanwege hun eerdere connectie.

Als deze scène eigenlijk uit het script van The Mummy reboot komt, leest het zeker als een plausibel openingsscenario. Het graf van de mummie in het hedendaagse Irak plaatsen en het laten ontdekken door een groep Navy SEALs op jacht naar terroristen, voldoet absoluut aan het geven van de film een ​​hedendaagse setting. Net als het feit dat de enige overlevende Navy Seal van die scène de hoofdrolspeler van de film wordt.

Superhero Movies News noemt verder de andere personages van de film: archeoloog 'Jenny Halsey, ' een duistere miljardair 'Lorenzo Montanari , ' en leider van de Temple Brothers, 'Malik'. Nogmaals, dit zijn de algemeen verwachte rollen bij het presenteren van het opnieuw vertellen van The Mummy, omdat je een archeoloog nodig hebt om het graf op te graven, iemand om de expeditie te financieren, en een wijze inwoner om ervoor te waarschuwen.

En op dit punt - als deze plotdetails inderdaad waar blijken te zijn - lijkt deze reboot de setup van 1999's reboot van The Mummy op een 't' te volgen. Dat hoeft niet per se een vreselijk plan te zijn, aangezien die film op grote schaal succesvol was in het opstarten van zijn eigen trilogie. Bovendien was het ook een gezinsvriendelijk avontuur: precies wat Kurztman zoekt in zijn mummie-aflevering van Universal's gedeelde monsteruniversum.

Wat vind je van deze geruchten over de plot van Universal's reboot van The Mummy? Hoe zie je deze versie van de mummie die past in een gedeeld monsteruniversum met Vlad Tepes van Dracula Untold? Geluid uit in de reacties hieronder!

De Mummy zal naar verwachting op 24 juni 2016 in de bioscoop verschijnen.