Karate Kid Remake Plot Details onthuld

Video: Peppermint | Official Trailer | Own It Now on Digital HD, Blu-Ray & DVD 2024, Juli-

Slechts een van de vele remakes in de werken is van de klassieke film uit de jaren 1980 The Karate Kid, naar verluidt omgedoopt tot de Kung Fu Kid (urgh ….). Will Smith's zoon Jaden is al aangekondigd als het spelen van deze versie Daniel (gespeeld in het origineel door Ralph Macchio), en Jackie Chan speelt de remake's Mr. Myagi (serieus …).

Dus hoe zit het met de plot van de film? Welnu, volgens een paar mensen die bij het project betrokken zijn, is het qua toon vergelijkbaar met het origineel, maar verschilt sterk op veel gebieden. Het verhaal gaat over een alleenstaande moeder en haar zoon Dre (jonge Smith) die vanwege haar baan naar Beijing, China verhuizen. Het behoeft geen betoog dat zij en Dre het moeilijk vinden zich aan te passen en al snel wordt Dre gepest op school.

Vanwege zijn kneuzingen door in elkaar geslagen te worden, denkt de directeur van de strenge school die hij nu bezoekt dat hij degene is geweest die de gevechten heeft gekozen. De heer Myagi van de film, die nu Mr. Han (gespeeld door Chan) zal worden genoemd, is de onderhoudsman van het gebouw Dre en zijn moeder woont. Nadat hij Dre heeft opgemerkt voor het beoefenen van vechtsporten voor een videogame, evenals zijn zwarte oog, stemt hij ermee in hem te trainen in Kung Fu en hem te helpen Chinees te leren.

Voor de volledige plotsynopsis kun je de MovieHole-link aan het einde van het bericht bezoeken.

Ik heb het al eerder gezegd en ik zeg het nog een keer: dit is een film die niet opnieuw hoeft te worden gemaakt. Hoewel we natuurlijk nog steeds het origineel zullen hebben als de remake slecht is, maar het kan een hele generatie filmbezoekers ertoe brengen aan deze film te denken wanneer de naam "Karate Kid" ter sprake komt.

Natuurlijk kan de gerapporteerde naamswijziging in de Kung Fu Kid dat verhelpen, maar dat verwijdert dan veel van de naamherkenning die het zou hebben gehad als ze het net als The Karate Kid hadden gehouden. Voor mij is het een verlies-verlies situatie en ik zie er weinig over dat het als de moeite waard definieert.

De plotschets die ze hiervoor hebben, is niet noodzakelijk het slechtste idee ter wereld, maar ben ik het of lijkt het een beetje cheesy? Ongetwijfeld zou hetzelfde kunnen worden gezegd over het origineel, maar er moet aan worden herinnerd dat dat in de jaren '80 was, een heel ander filmtijdperk dan vandaag. De cheesiness van het origineel en vele andere films uit die tijd wordt tegenwoordig gemakkelijk geaccepteerd, terugkijkend omdat dat het tijdperk is waar ze vandaan kwamen, en de cheesiness wordt waarschijnlijk gehouden als onderdeel van zijn charme.

Het klinkt alsof ze proberen de smaak van het origineel te repliceren terwijl ze er een moderne stempel op drukken. Dat, toegevoegd aan het feit dat Harald Zwart (agent Cody Banks, Pink Panther 2) regisseert en first-timer Chris Murphy schrijft, ik weet alleen niet of het gaat lukken.

Wat vind je van de plot die is samengesteld voor deze remake? Ben je helemaal voor een remake ervan?

De remake van Karate Kid (zogenaamd de Kung Fu Kid) wordt naar verwachting ergens volgend jaar uitgebracht.